Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Szent Család Szent Apollóniával

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

53. Osztrák festő, 19. sz. második fele

Szent Család Szent Apollóniával

olaj, vászon

65,5*79 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)