Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vogel Simon gyalogsági tábornok portréja

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

56. Erdélyi jelzéssel, 20. sz. eleje

Vogel Simon gyalogsági tábornok portréja

olaj, vászon

80*63 cm

j.j.l.: Erdélyi, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)