Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kislány asztalnál

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

47. Magyar festő, 20. sz. második fele

Kislány asztalnál

olaj, vászon

70,5*80,5 cm

Vételi megbízás (PDF)