Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Andrássy út, Budapest, 1940-es évek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

37. Halász Szabó Sándor (Szentes, 1920 - 1996)

Andrássy út, Budapest, 1940-es évek

olaj, vászon

44,5*33 cm

j.b.l.: Halász

Vételi megbízás (PDF)