268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Folyóparti jelenet fürdőzőkkel

135. Magyar festő, 20. sz. eleje

Folyóparti jelenet fürdőzőkkel

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: olvashatatlan, keret nélkül