Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vadkacsák pihenője

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

20. Magyar festő, 20. sz. első fele

Vadkacsák pihenője

olaj, vászon

50*40 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)