Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Udvarház

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

264. Magyar festő, 20. sz. eleje

Udvarház

olaj, vászon

33,5*49,5 cm

Vételi megbízás (PDF)