Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kertben, 1906 körül

302. Klimó István (Debrecen, 1883 - Budapest, 1961)

Kertben, 1906 körül

olaj, karton

34*42 cm

j.j.l.: Klimó, ho: kiállítási címke, Kiállítva: A Nagybányai Művésztelep megalakulásának 100. évfordulója alkalmából rendezett kiállítás, Ózd, Olvasó Egyesület, 1996. szeptember 23-27. (kat. nélkül), Feltehetően kiállítva: Modern Francia Nagymesterek Tárlata – Ma