268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Festő arcképe, 1978

217. R. Gy. monogrammal

Festő arcképe, 1978

olaj, vászon

50*70,5 cm

j.b.l.: R.Gy. 78, keret nélkül