Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Téli táj házakkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

288. Magyar festő, 20. sz. első fele

Téli táj házakkal

olaj, vászon

56*86,5 cm

Vételi megbízás (PDF)