268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Duna-parti részlet

340. B. Vaszkó L. jelzéssel, 20. sz. második fele

Duna-parti részlet

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: B. Vaszkó L., keret nélkül