Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Jeruzsálemi fiú, 1949

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

228. Krabs, R. jelzéssel

Jeruzsálemi fiú, 1949

olaj, rétegelt lemez

47*40 cm

j.j.l.: R. Krabs Jeruzsalem 49

Vételi megbízás (PDF)