Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Patakparton

271. Shakirov Sebestyén (Kazány, 1893 - Nagybánya, 1966)

Patakparton

olaj, vászon

36*45 cm

j.b.l.: Shakirov