268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Hátakt, 1938

180. Karla Irma (működött a 20. sz. első felében)

Hátakt, 1938

olaj, falemez

107*61 cm

j.j.l.: Karla Irma 38, sérült