268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Virágcsendélet

204. Bartók Mária (Vác, 1899 - ?)

Virágcsendélet

olaj, vászon

59,5*50 cm

j.b.l.: Bartók M., keret nélkül, sérült