268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Parkrészlet Selmecbányán, 1917

9. Baló Ákos (működött Selmecbányán a 20. sz. első felében)

Parkrészlet Selmecbányán, 1917

olaj, vászon

42,5*52,5 cm

j.j.l.: Baló Ákos S.bánya 1917