Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Szőlőevők, 1940 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

300. Beck Judit (Budapest, 1909 - Budapest, 1995)

Szőlőevők, 1940 körül

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Beck Judit, Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, 99. Csoportkiállítás, Budapest, 1943. december 18 - 1944. január 2. (kat. 62. Anya gyerekkel, olaj, 800.-)

Vételi megbízás (PDF)