300. Beck Judit (Budapest, 1909 - Budapest, 1995)
Szőlőevők, 1940 körül
olaj, vászon
60*80 cm
j.b.l.: Beck Judit, Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, 99. Csoportkiállítás, Budapest, 1943. december 18 - 1944. január 2. (kat. 62. Anya gyerekkel, olaj, 800.-)