268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Rózsaszín táj, 1958

403. Orbán jelzéssel

Rózsaszín táj, 1958

olaj, vászon

80*100,5 cm

j.j.l.: Orbán, 1958