Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Falusi idill

290. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Falusi idill

olaj, vászon

53*60 cm

j.j.l.: Burghardt Rezső