Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Hazafelé”, 1942

153. Hajgató Ferenc, Boldogfai (1894 - ?)

”Hazafelé”, 1942

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: B. Hajgató F. 1942, Kiállítva : Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, Budapest, 1942. október 10-25. (kat. 24. Hazafelé, olajf. 1000.-)