153. Hajgató Ferenc, Boldogfai (1894 - ?)
”Hazafelé”, 1942
olaj, vászon
60*80 cm
j.b.l.: B. Hajgató F. 1942, Kiállítva : Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, Budapest, 1942. október 10-25. (kat. 24. Hazafelé, olajf. 1000.-)