Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tanyarészlet

275. Aszódi jelzéssel, 20. sz. közepe

Tanyarészlet

olaj, karton

50*74 cm

j.j.l.: Aszódi, sérült