268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Folyópart

136. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Folyópart

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Tihanyi János Lajos