268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Ülő modell, 1940-es évek

173. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Ülő modell, 1940-es évek

olaj, vászon

80,5*61 cm

j.b.l.: Galamb