Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tabáni domboldal

369. Virág Tera, Hahnné (1896 - ?)

Tabáni domboldal

olaj, vászon

45*70 cm

j.j.l.: H. Virág Tera