Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pihenő

251. Poll Hugó (Pest, 1867 - Budapest, 1931)

Pihenő

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Poll H., keret nélkül