Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Munkásélet triptichon

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

297. Magyar festő, 20. sz. első fele

Munkásélet triptichon

olaj, vászon

20*64,5 cm

Vételi megbízás (PDF)