Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Babák könyvvel, 1924

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

162. Huber István (Budapest, 1891 - Budapest, 1982)

Babák könyvvel, 1924

olaj, karton

33*27 cm

j.b.l.: Huber I. 1924

Vételi megbízás (PDF)