Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Napsütött virágok”, 1915

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

164. Garzó Bertalan (Ungvár, 1882 - Budapest, 1959)

“Napsütött virágok”, 1915

olaj, vászon

70,5*50 cm

j.b.l.: Garzó B. 1915, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 77. kép; Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi Tárlat, 1916. (kat. 172. Napsütött virágok), sérült

Vételi megbízás (PDF)