164. Garzó Bertalan (Ungvár, 1882 - Budapest, 1959)
“Napsütött virágok”, 1915
olaj, vászon
70,5*50 cm
j.b.l.: Garzó B. 1915, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 77. kép; Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi Tárlat, 1916. (kat. 172. Napsütött virágok), sérült