268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Falusi jelenet, 1937

86. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)

Falusi jelenet, 1937

olaj, vászon kartonra ragasztva

58*77 cm

j.b.l.: Győri Elek 1937