316. Bartók Margit (működött a 20. sz. elején)
Gesztenyefák, Nagybánya, 1910 körül
olaj, vászon kartonra ragasztva
26*32,5 cm
j.j.l.: Bartók M., ho: autográf felirat, feltehetően kiállítva: Nagybányai Jubiláris Képkiállítás, Nagybánya, 1912, (kat. 314. Plein air tanulmány, olajf. mgt.)