Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Gesztenyefák, Nagybánya, 1910 körül

316. Bartók Margit (működött a 20. sz. elején)

Gesztenyefák, Nagybánya, 1910 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

26*32,5 cm

j.j.l.: Bartók M., ho: autográf felirat, feltehetően kiállítva: Nagybányai Jubiláris Képkiállítás, Nagybánya, 1912, (kat. 314. Plein air tanulmány, olajf. mgt.)