Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Ülő nő (Merengő), 1933 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

206. Walleshausen Zsigmond, Cselényi (Bécs, 1887 - Franciaország, 1978)

Ülő nő (Merengő), 1933 körül

olaj, vászon

91*61 cm

j.n. Feltehetően kiállítva: A Magyar Királyi Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter által rendezett Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1934. április 29–június 17. (kat. 319. Ülő nő, olajf.), aukció: Kieselbach Galéria 28. aukció, kat. 223.

Vételi megbízás (PDF)