368. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)
Tájvázlat, 1940 körül
olaj, vászon
60*80 cm
j.n. feltehetően kiállítva: Gróf Crouy-Chanel László és Vaszkó Erzsébet festőművészek kiállítása, Budapest, Alkotás Művészház, 1944. március 19-29., (kat. 16-17-18. Tájvázlat, olajf.)