Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Női portré

103. Scheiber Hugó (Budapest, 1873 - Budapest, 1950)

Női portré

olaj, vászon

58,5*35 cm

j.b.l.: Scheiber H.