Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Nagybányai lány, 1946

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

28. Thormáné Kiss Margit (Eger, 1901- Nagybánya, 1977)

Nagybányai lány, 1946

olaj, vászon

95,5*74 cm

j.n. j.l.: Nagybánya 1946

Vételi megbízás (PDF)