268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Ligetben”, 1910 körül

116. Szines Elemér (1886 - ?)

”Ligetben”, 1910 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

32*31 cm

j.j.l.: Szines E., Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Őszi Tárlata, Budapest, 1912. (kat. 476. Ligetben, olajf.)