116. Szines Elemér (1886 - ?)
”Ligetben”, 1910 körül
olaj, vászon kartonra ragasztva
32*31 cm
j.j.l.: Szines E., Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Őszi Tárlata, Budapest, 1912. (kat. 476. Ligetben, olajf.)