Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Jelenet

351. Simka Gy. jelzéssel, 20. sz. eleje

Jelenet

olaj, vászon

34,5*47 cm

j.j.l.: Simka Gy., keret nélkül