Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tükröződő fények

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

345. Hranitzky Ilona (Siófok, 1889 - ?)

Tükröződő fények

olaj, vászon

59,5*68,5 cm

j.j.l.: Hranitzky, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)