268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Álló akt

168. Ferenczy Valér (Körmöcbánya, 1885 - Budapest, 1954)

Álló akt

olaj, vászon

89,5*55 cm

j.b.l.: Ferenczy Valér, keret nélkül