Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Asszonyok a folyóparton

268. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Asszonyok a folyóparton

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Tihany János Lajos