323. Hranitzky Ilona (Siófok, 1889 - ?)
Tabáni részlet, 1928 körül
olaj, vászon
60,5*50 cm
j.b.l.: Hranitzky, Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1930. március 16–április 13. (kat. 34. Tabán), keret nélkül