Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tájrészlet

122. Kampler Kálmán (működött a 20. sz. első felében)

Tájrészlet

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Kampler Kálmán, sérült