Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Virágcsendélet, 1930-as évek

41. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

Virágcsendélet, 1930-as évek

olaj, karton

45*55 cm

j.b.l.: Freytag, ho.: Könyöklő nő, Feltehetően kiállítva: 70 művész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1957. december, (kat. sz. n.), Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n.)