268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Szerenád

19. Koliszár Gy. jelzéssel, 20. sz. eleje

Szerenád

olaj, rétegelt lemez

74,5*57 cm

j.k.l.: Koliszár Gy.