Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Anya gyermekével

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

237. Magyar festő, 20. sz. első fele

Anya gyermekével

olaj, vászon

100*80 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)