Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Virágcsendélet cseresznyével, 1950 -es évek

363. Molnár Róza, Kézdivásárhelyi (Monor, 1900 - Budapest, 1977)

Virágcsendélet cseresznyével, 1950 -es évek

olaj, vászon

58*75 cm

j.j.l.: Molnár Róza, sérült