Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vacsoránál, 1962

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

365. Tóth jelzéssel

Vacsoránál, 1962

olaj, vászon

83*100 cm

j.j.l.: Tóth 962

Vételi megbízás (PDF)