Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Cigányzenészek, 1851

89. Magyar festő, 19. sz.

Cigányzenészek, 1851

olaj, vászon

50*64 cm

j.j.l.: töredékes 1851, (Kompiláció Barabás Miklós: “A nagyidai vajda” 1839 és “A cimbalmos” 1845 című eredeti tusrajzai után készült metszetek összevonásával), Irodalom és reprodukció: Vayerné Zibolen Ágnes: Barabás Miklós, az illusztrátor, In: Művészettörténeti