89. Magyar festő, 19. sz.
Cigányzenészek, 1851
olaj, vászon
50*64 cm
j.j.l.: töredékes 1851, (Kompiláció Barabás Miklós: “A nagyidai vajda” 1839 és “A cimbalmos” 1845 című eredeti tusrajzai után készült metszetek összevonásával), Irodalom és reprodukció: Vayerné Zibolen Ágnes: Barabás Miklós, az illusztrátor, In: Művészettörténeti