Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kompozíció

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

401. Braun Lengyel Vera (Budapest, 1902 - Párizs, 1997)

Kompozíció

akvarell, tus, vászon

tus, vászon, 160*220 mm

j.j.l.: Vera Braun

Vételi megbízás (PDF)