Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Zugliget, 1929

10. Say Tekla, Kuréleczné (Székesfehérvár, 1887 - Budapest, 1960)

Zugliget, 1929

olaj, karton

24,5*29,5 cm

j.j.l.: Zugliget Bp. 1929 K.S.T.